200 araçlık filomuzla , 7 / 24 Ankara içi ve Esenboğa havaalanı oto kiralama hizmeti.

hakkında


Westrent Oto kiralama, Turgroup çatısı altında faaliyet gösteren kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu 2006 yılından bu yana sürekli bir şekilde büyüyen şirketimiz sizlerin güveni ve desteğiyle bu noktalar gelmiştir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yurt içi ve yurt dışından gelen kişilerin en çok tercih ettiği oto kiralama firması konumunda bulunan şirketimiz, 7-24 hizmet vermektedir.

Müşterilerine rakipsiz çözüm önerileri sunan işletmemiz, bu doğrultuda ihtiyaca en uygun araç kiralama çözümleri üreterek orta ve uzun dönem kiralama hizmeti alan şirketlerin de gözdesi olmuştur.

Herşey dahil kiralama sistemini Ankara da ilk başlatan firma olan Tur, modern araç filosu , uygun oto kiralama fiyatları ve cazip kiralama koşulları ile, kısa-uzun dönem araç kiralama, lüks araç kiralama, şoförlü oto kiralama ve filo kiralama alanlarında uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle yaz dönemlerinde gurbetçi vatandaşlarımızdan yoğun ilgi gören firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden vazgeçmeyerek yurt dışında da adını duyurmuş olmaktan onur duymaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli geliştirerek zirvede kalabilmek adına daha çok çalışacağımızın sözünü veriyoruz.

Saygılarımızla…

google+ | oto kiralama